2020-YKS Ek Yerleştirme sonucu üniversitemize yerleşen adayların dikkatine!

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında YKS Ek Yerleştirme sonuçlarına göre Üniversitemiz programlarına kayıt hakkı kazanan adaylardan;

1) Üniversitemiz programlarına kayıt hakkı kazanan adaylar  05-07 Ekim 2020 tarihleri arasında E-Devletten veya 05-09 Ekim 2020 tarihleri arasında aşağıda belirtilen belgeleri tamamlayarak “Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi” adresine şahsen başvurmaları halinde kayıtlarını yapabileceklerdir. (E-Devletten Kayıt yapan öğrencilerimiz aşağıdaki belgeleri 23.10.2020 tarihine kadar yerleştikleri birimin öğrenci işlerine teslim etmesi gerekmektedir.)

2) Süresi içerisinde şahsen kayıt yaptırmayan adaylar kayıt haklarını kaybedeceklerdir.

3) Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınava girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 31 Aralık 2020 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.

*  ÖĞRENCİ NUMARANIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

*  KURUMSAL E-POSTANIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (Henüz Aktif Değil)

*  E- DEVLETTEN KAYIT YAPILABİLECEK PROGRAMLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

*  E- DEVLET ÜZERİNDEN ÜNİVERSİTEYE KAYIT YAPMA KILAVUZU İÇİ TIKLAYINIZ.

*  YÜZ YÜZE KAYIT İŞLEMLERİNDE GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ.

*  KAYIT OLDUKTAN SONRA KAYIT YENİLEME YAPABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

*  ÖĞRENİM ÜCRETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

*  İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu içerik 02.10.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 3992 kez okundu.